stavarna.com :: Výběr střední školy (23.02.2024 - 08:46)

Výběr střední školy

Nejste si ještě jisti svým výběrem střední školy? Pokud zvažujete podání přihlášky na Střední průmyslovou školu stavební v Českých Budějovicích, mámě pro Vás hned několik argumentů, proč je tato volba správná.

Střední průmyslová škola stavební Vás dobře připraví, abyste se mohli ihned po studiu na střední škole uplatnit na trhu práce nebo dále pokračovat ve studiu na vysoké škole. Na výběr máte 2 hlavní obory, které střední škola nabízí, a to stavebnictví nebo geodézii a katastr nemovitostí.

Jaké máte možnosti po vystudování Střední průmyslové školy stavební v Čěských Budějovicích?

Uplatnění absolventa v případě vystudování oboru stavebnictví je například jako stavby vedoucí, projektant, stavební technik, ve stavební laboratoři nebo zkušebně, ve veřejné správě na stavebním nebo dopravním úřadě, ale také se Vám nabízí možnost začít s vlastním podnikáním.

Po vystudování oboru geodézie a katastru nemovitostí můžete začít působit v geodézii, na katastrálním úřadě, ve veřejné správě, jako zeměměřič, při tvorbě map nebo geografických informačních systémů.

Vedle řady aktivit v rámci výuky nabízí Střední průmyslová škola stavební návštěvy studentů v zahraničí, které rozšíří jejich obzory a přinese nové zkušenosti pro budoucí život. Každý student může získat bezplatnou legální licenci ArchiCAD, systém vyvíjený speciálně pro architekty a projektanty

Bude pro Vás tedy velmi snadné rozhodování, kam po střední škole vydat.